TECHNOLOGIE NA VÝROBU SANYTOLU - SKLADOVACÍ ZÁSOBNÍKY, POTRUBNÍ DOPOJENÍ A MAR

Firma UNIMONT Pacov byla vybrána jako dodavatel pro českou pobočku španělské firmy AC Marca na dodávku technologie pro výrobu Sanytolu. Předmětem dodávky byly dva zásobníky o kapacitě 12 m3 a kompletní technologie čerpání, potrubních rozvodů, včetně prvků pro měření a regulaci.

Stojaté nerezové zásobníky mají průměr 1860 mm a výšku válcové části 5000 mm. Nádoby mají kuželové dna a víka- ty jsou opatřena radarovým měřením hladiny. Potrubní rozvody jsou osazeny pneumaticky ovládanými prvky, příložnými průtokoměry a o přečerpávání se starají odstředivá čerpadla, které cirkulují nebo dávkují výsledný produkt do plnícího stroje. Kompletní nerezové výrobky jsou v provedení DIN 1.4404 nebo DIN 1.4571. Firma UNIMONT provedla prefabrikaci ve svém výrobním závodě v Pacově a následně finální montáž u zákazníka v Přišimasech. Nejnáročnější na samotnou montáž bylo umístěný zásobníků na místo, kdy vzhledem k malému prostoru nebylo možné využít klasický jeřáb, a tak byl použit pásový jeřáb s mnohem menšími rozměry.

Společnost AC Marca Czech Republic s.r.o. je na českém trhu od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu AC MARCA se sídlem v Barceloně. Je specialistou v oblastech péči o domácnost, hygienu, péči o tělo a v oblasti lepidel a tmelů. Mezi nejznámější výrobky známe v České republice patří ALEX, ORION, DUHA, Bril, Lactovit a právě Sanytol. Ten představuje dezinfekční čístící prostředky určené pro domácnost a osobní hygienu. Je účinný proti viditelné špíně (prach, vodní kámen, mastnotě a další nečistoty)i ne­viditelné špíně (viry, bakterie, plísně).

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů